10.03.2018 # 09:10 # 09:10

Peter Lipa ml. pozýva na veľkú hudobnú večeru – The Grand Buffet

Vo svojom najnovšom projekte mixuje Peter Lipa ml. elektronické a akustické zvuky. The Grand Buffet predstaví v sobotu 17. marca v Elektrárni Piešťany. Začiatok koncertu je o 19.30 h.

„Grand Buffet je taká veľká hudobná večera,“ hovorí talentovaný umelec, ktorý už s týmto projektom koncertoval vo viacerých slovenských a českých mestách. Zažiť výnimočnú fúziu elektronickej hudby, hip-hopu aj funku majú možnosť aj návštevníci Elektrárne Piešťan.

„Veľa hrám a pôsobím v iných kapelách, ale veľa z toho materiálu, čo mám v hlave, tam nedokážem uplatniť. Takže som si povedal, že urobím niečo, čo je na mojej platforme a budem si tam volať kamarátov alebo ľudí, s ktorými chcem spolupracovať,“ pokračuje Peter Lipa ml.

Podľa jeho slov ide hlavne o zábavu – pre publikum i samotných hudobníkov. Každý koncert je pritom trochu iný. „Často ešte pred začiatkom robím úpravy a snažím sa skombinovať dva trochu rozdielne svety – živú kapelu a elektronickú hudbu,“ dodáva autor projektu.

Spolu s ním sa v Elektrárni Piešťany predstavia Matej Korbelič na trúbke a Michal Fedor na bicích. Peter Lipa ml. bude hrať na klávesy, ale postaví sa aj za DJský pult.

Jeho tvorba je inšpirovaná menami ako Quincy Jones, Prince, Michael Jackson a Miles Davis, takže The Grand Buffet bude nepochybne aj výnimočnou tanečnou zábavou.

Koncert sa uskutoční v sobotu 17. marca v Elektrárni Piešťany. Vstupenky sú v predpredaji cez Ticketportal.sk.

(Reklamný článok)

X