03.03.2017 # 10:39 # 10:39

Pekáreň na rožku vonia tradíciou

Skôr narodení Piešťanci spomínajú ako kedysi na rohu Štefánikovej a Kuzmányho ulice rozvoniavali koláče a pečivo. Začiatkom tohto roka sa tam táto príjemná vôňa vrátila. Pekáreň na rožku je otvorená.

Nová predajňa už na prvý pohľad zaujme interiérom odkazujúcim na časy, keď bol dobrý chlieb najdôležitejšou potravinou. Zákazníci majú k dispozícii prútené košíky, ktoré môžu naplniť vždy čerstvým chlebom a pečivom.

V predajni ponúkajú čerstvé výrobky, ktoré sa pečú priamo na mieste ako koláčiky sladké, slané, legendárne makové a orechové bratislavské rožky, jablkové či tvarohové pité a podobne.

Ostatné výrobky pochádzajú z nášho regiónu. Pečú ich v Pekárni Drahovce z obilnín dopestovaných na blízkych poliach tamojšieho poľnohospodárskeho družstva.

Aj preto je jej ponuka taká široká. Nájdete v nej slané aj sladké pečivo – žemle, bosniaky, bagety, kaiserky, bábovky… Na výber je svetlý alebo tmavý chlieb Drahovčan a nechýba ani chlieb a pečivo zo špaldovej múky.

Každý zákazník môže pri pokladni zdarma ochutnať domáce pagáčiky, v ponuke sú i kvalitné mliečne výrobky značky “Moja kravčika”.

Pekáreň na rožku nájdete oproti Pražiarni kávy, na rohu Štefánikovej a Kuzmányho ulice. Otvorená je v pondelok až piatok od 6.30 do 18.00 h a v sobotu od 7.00 do 12.00 h.

O novinkách v jej sortimente sa dozviete prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

(Reklamný článok) 

X