Paci Pac, Zahrajko, Braňo Jobus a ďalšie detské hviezdy na rodinnom festivale Farbičkovo

Na pláži na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom sa v sobotu 24. júla uskutoční prvý ročník festivalu Farbičkovo. Celodenné podujatie pre rodiny s deťmi bude plné zábavy, o ktorú sa postarajú obľúbení detskí interpreti Paci Pac, Zahrajko, Braňo Jobus a ďalší.

Spravte si uprostred leta rodinný výlet a zažite jedinečný detský Festival, ktorí vás prenesie do krajiny fantázie, v ktorej nie je nič nemožné.

Kúpanie, workshopy, detské atrakcie, maľovanie na tvár, zábavné predstavenia, najvyšší cirkusanti na Slovensku – toto nikde inde nezažijete a to všetko za symbolických 5 eur.

Festivalové brány sa otvoria v sobotu 24. júla už o 9.00 h, najmenší sa preto môžu tešiť na celý deň plný hier a rodičia zase ocenia relax v príjemnom prostredí nádhernej pláže. Samotný program začína o 10.00 h sprievodnými podujatiami. Obľúbení detskí hudobní interpreti sa začnú na pódiu striedať krátko po poludní.

Kvôli protiepidemickým opatreniam je počet účastníkov festivalu limitovaný, preto je dobré čo najskôr využiť predpredaj vstupeniek za symbolických 5 eur.

(Reklamný článok)