Odmena pre kolegov a partnerov? Stretnutie na Kúpeľnom ostrove

Zdravie, relax, zábava. Všetko na jednom mieste, ak chcete, aj pod jednou strechou. Piešťanské kúpele už dávno nevyhľadávajú iba klienti so zdravotnými ťažkosťami. Ich čaro objavili tiež aktívni ľudia, športovci, ale aj manažéri a obchodné spoločnosti. Všetkých sem láka jedinečné prírodné bohatstvo a služby na svetovej úrovni.

To sú len niektoré z množstva predností, ktoré robia z hotelového komplexu Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany to správne miesto na usporiadanie firemných podujatí. Kongresové priestory, wellness centrá, saunové svety, vnútorné aj vonkajšie bazény. K tomu rozsiahly park a s tým spojené aj pestré možnosti, ako pripraviť zážitkový program na mieru.

Spa Hotel Grand Splendid*** je priamo prepojený so Spoločenským centrom, kde môžete usporiadať oficiálne stretnutia pre malé i veľké skupiny. Kongresová sála má kapacitu 400 osôb, ale pod tou istou strechou sa nachádzajú aj menšie konferenčné miestnosti. Nechýba moderné technické vybavenie, ktoré ocenili i účastníci nedávnych summitov Vyšehradskej štvorky na úrovni ministrov.

Všetko je blízko, vaši hostia preto ľahko vymenia biznis oblečenie za ležérne či športové. Hneď po oficiálnom programe môžu zamieriť na golfové ihrisko, do bazéna alebo za zdravím – na niektorú z unikátnych piešťanských procedúr. Piešťany sú zároveň mestom bicyklov, o atraktívne cestné aj terénne trasy nie je v okolí núdza.

Tunajšie bahno je zmesou sedimentov Váhu a termálnej vody. Takýto živý liečivý systém inde na svete nenájdete. Ponoriť sa doň môžete v historickom liečebnom dome Irma, kde si na svoje prídu aj milovníci architektúry. Secesný komplex prepojený s hotelom Thermia Palace***** nechal postaviť Ľudovít Winter, ktorého podnikateľský príbeh je pre mnohých dodnes inšpiráciou.

V piešťanských kúpeľoch sa snúbia tradičné liečebné metódy našich predkov s modernou medicínou, prírodné bohatstvo s ľudským umom, hojivý pokoj s aktívnym oddychom.

Podobne si môže nakombinovať svoj pobyt alebo firemné podujatie každý. Klienti majú zaručený individuálny prístup, členovia kúpeľného MICE tímu totiž nepoznajú slovné spojenie „nedá sa“.

Z Kúpeľného ostrova sa vďaka tomu stala vyhľadávaná destinácia kongresového turizmu, prostredie vhodné na školenia, teambuildingy a večierky pre väčšie i menšie firmy.

(Reklamný článok)