Nerozbiehajte nové, len zlepšite zabehnuté! Známa gastro prevádzka na odstúpenie

Obľúbený podnik s dlhoročnou históriou známy vďaka vynikajúcej kuchyni a priateľskej atmosfére je k dispozícii na odstúpenie za 45-tisíc eur. Reštaurácia a piváreň sídli na Gaštanovej ulici v Piešťanoch a je kompletne zariadená.

Jednou z najväčších výhod gastro prevádzky, ktorú ponúka na odstúpenie realitná kancelária All4Life, je jej stála a široká klientela. Počas 11-ročného fungovania sa stala obľúbeným miestom neformálnych stretnutí, osláv i firemných večierkov pre hostí z Piešťan a širokého okolia.

Kapacita ponúkaných priestorov je 80 až 100 ľudí. Nechýba krytá letná terasa s detským ihriskom, kompletne zariadená kuchyňa, bar s príslušenstvom, skladové priestory, ani zrekonštruované sociálne zariadenia.

Reštaurácia s pivárňou je vhodná na rozbehnutie vlastného podnikania bez ďalších investičných nákladov. Budúcemu majiteľovi stačí, ak zabehnutý podnik vylepší o vlastné nápady. Bez náročných administratívnych procesov a vybavovania povolení môže otvoriť už v marci 2020, odkedy je prevádzka k dispozícii.

Reštaurácia s pivárňou ma skvelú polohu na okraji jedného z najväčších piešťanských sídlisk. Je dobre dostupná aj z iných častí mesta. Na svoje si tu prídu aj rodiny s deťmi.

Súčasťou vybavenia je kompletný barový inventár, klimatizácia, tri LCD televízory, jukebox so zosilňovačom, mrazáky, záhradný gril, ale aj lezecká stena pre deti a kvetinová výzdoba.

Cena za odstúpenie je 45-tisíc eur. V uvedenej cene je zahrnuté realitné poradenstvo aj právny servis od All4Life. Ak vás ponuka zaujala, volajte na 0903 476 290 alebo píšte na martin.haring@allforlife.sk, prípadne FB Messenger.

(Reklamný článok)