Nechajte sa hýčkať ako maharadžovia, vyskúšajte indické olejové masáže v hoteli Máj

Ayurvédske masáže sa preslávili po celom svete, teraz máte možnosť absolvovať ich aj v Piešťanoch. Darsana Ayurvedic Center otvoril v Medical Wellness hotel*** Máj svoj druhý masážny salón, ktorý je oázou oddychu v tomto uponáhľanom svete.

K tradičným minerálnym kúpeľom a bahenným zábalom v ponuke hotela Máj pribudol nový druh procedúr. Skúsená indická masérka Grace Lepsy Peter prináša do Piešťan stáročiami overené terapeutické postupy zamerané na dokonalé uvoľnenie tela i duše.

Ayurvédske masáže si užívali aj maharadžovia, ktorých v medzivojnovom období lákala do Piešťan uzdravujúca sila tunajšieho termálneho bahna. A vy sa dnes môžete nechať rozmaznávať podobne ako oni.

Indické ayurvédske masáže totiž nepracujú s tlakom na svaly, netreba sa ich preto vôbec obávať. Ich doménou sú oleje a rôzne esenciálne látky s blahodárnymi účinkami.

V ponuke Darsana Ayurvedic Center je celotelová olejová masáž Abhyangam, masáž nôh, rúk, hlavy a tváre, či slávna Shirodhara – liatie teplého oleja na čelo.
Zaujímavosťou je bylinná masáž Podhikizhi vykonávaná vrecúškami plnenými liečivými bylinami, ktoré sú zohriate v teplom ayurvédskom oleji. Ošetrenie tváre Mukhalepam je masáž spojená s aplikáciou herbálnej masky. Jedinou neolejovou masážou je púdrová redukčná masáž Udvarthanam, ktorá ma detoxikačný efekt, čistí póry a redukuje hmotnosť.

Ďalšie podrobnosti aj informácie o možnostiach rezervácie termínu v Darsana Ayurvedic Center nájdete na web stránke Medical Wellness hotel*** Máj.

(Reklamný článok)