Najväčšia dm predajňa v Piešťanoch: otvorená!

Záver júla priniesol v piešťanskom Auparku otvorenie už 158. slovenskej dm predajne. Zákazníkov počas prvých dní čakajú produkty k nákupu alebo viacnásobné body vernostného programu.

Výraznú modrú predstenu priamo oproti eskalátorom na prízemí Auparku už nenájdete. Očakávaná štvrtá piešťanská dm predajňa, ktorá sa za ňou pripravovala, je otvorená a víta svojich prvých zákazníkov.

Na oslavu otvorenia je pre prvých 1000 zákazníkov pripravený produkt k nákupu. Členovia vernostného programu active beauty okrem toho do soboty 30. júla získajú aj permanentnú tašku (do minutia zásob) a 10-násobné body za celý nákup. Zákazníci, ktorí nie sú členmi active beauty, sa môžu s pomocou personálu zaregistrovať priamo v predajni.

 

Blízko z Kúpeľného ostrova aj z centra mesta

Poloha v pešej zóne mesta a možnosť parkovania v garáži obchodného centra vytvárajú pre novú predajňu ideálnu dostupnosť pre všetky typy nákupov. Svojou rozlohou predajnej plochy predbehla aj predajňu na Bratislavskej ulici a stáva sa najväčšou v Piešťanoch, čo zvyšuje komfort najmä pri vyššom počte nakupujúcich.

Obľúbené produkty aj horúce novinky

Zaujímavosťou v sortimente predajne je značka profesionálnej a farebnej dekoratívnej kozmetiky NYX PROFESSIONAL MAKEUP, ktorá sa v apríli tohto roku začlenila do ponuky vybraných dm predajní a e-shopu mojadm.sk.

Zvyšok ponuky dm drogerie markt Piešťany poznajú už od roku 1998, kedy sa 24. júla otvorila prvá dm predajňa na Ul. A. Hlinku. O 23 rokov a tri dni neskôr k nej a predajniam na Ul. Nikola Teslu a Bratislavskej ul. pridala štvrtá – v Auparku. Nakúpite v nej každý deň od 9.00 do 21.00 hod.

www.mojadm.sk

(Reklamný článok)