Najlepšie animáky z Fest Anča 2015 uvidíme aj v Piešťanoch

Best Of Fest Anča 2015 je kolekciou najlepších krátkometrážnych animovaných filmov z ostatného ročníka, ktoré prešli výberom z vyše 1175 prihlásených titulov zo 78 krajín sveta. Tento výber uvedú v Piešťanskom pivovare 20. maca o 18.00 h.

Porota zložená z medzinárodných hostí udelila ocenenia v piatich kategóriách. Uvidíte to najlepšie z krátkometrážnej animácie, študentských filmov, videoklipov, filmov pre deti a slovenských animovaných filmov. Víťazný výber ôsmeho ročníka medzinárodného festivalu animácie Fest Anča je platformou prinášajúcou na Slovensko kvalitnú animáciu pre dospelých všade tam, kde je o ňu záujem.

Medzinárodný festival animácie Fest Anča sa odohráva každé leto v Žiline, vo výnimočnom kultúrnom priestore Stanice Záriečie a jej okolí. Ponúka päť dníi nabitého programu – projekcií, workshopov, prednášok renomovaných tvorcov z celého sveta, výstav, koncertov, videoherného programu Game Days, programu pre filmových profesionálov a iných sprievodných podujatí. Fest Anča sa ako jeden z mála festivalov snaží naozaj spájať divákov s tvorcami a preto sa celý festival nesie v jedinečnej atmosfére.

Best Of Fest Anča 2015 v Piešťanskom pivovare nájdete aj na Facebooku.

(Reklamný článok)