Na pochode čertov zahrá Peter Nagy

Legenda česko-slovenskej populárnej hudby sa predstaví v krytom stane na Námestí Juraja Murgaša (pri hoteli Satelit). Koncertu bude predchádzať pochod čertov centrom Piešťan. Súčasťou afterpárty je vystúpenie DJ-a Milana Lieskovského.

V Piešťanoch sa v sobotu 15. decembra stretne 150 čertov zo Slovenska aj zo zahraničia, ktorí prejdú približne rovnakou trasou ako minulý rok – po Rázusovej ulici k nákupnému centru Aupark.

Stan bude k dispozícii pre návštevníkov od 13.00 h. Najprv v ňom zahrá country skupina Rovers a dychový folklórny súbor Verešvaran. Začiatok pochodu čertov Krampus je naplánovaný na 17.00 h. O 19.30 h príde na pódium Peter Nagy a skupina Indigu, nasledovať bude fotenie s čertami a o 21.30 h vystúpenie DJ-a Milana Lieskovského. Afterpárty potrvá až do polnoci.

„Bude to náš posledný tohtoročný koncert, veľmi sa tešíme. Odohráme najväčšie hity a potom sa už poberieme za svojimi rodinami a užijeme si Vianoce, ktoré máme všetci veľmi radi,“ prezradil Peter Nagy.

„Pochod bude väčší a lepší, okrem väčšieho počtu účinkujúcich sa zväčší aj dĺžka trate, na ktorej sa sprievod bude konať. Pochod čertov bude aj tento rok zadarmo. Najväčšou novinkou je veľkokapacitný vykurovaný stan. Vyzývame návštevníkov, ktorí sa chcú zúčastniť na skvelej party, aby si zakúpili lístky v predpredaji. Zabezpečia si tak vstupenku v zľavnenej cene a vyhnú sa aj zbytočnému čakaniu v radoch. Ideálne je prísť v predstihu, prosíme, aby všetci návštevníci boli tolerantní, ohľaduplní a riadili sa pokynmi organizátorov a príslušníkmi bezpečnostných zložiek,“ uviedol organizátor podujatia Ján Románek.

Vstupenky do veľkokapacitného stanu sú v predpredaji cez ticketportal.sk.

(Reklamný článok) Zdroj: Tlačová správa – NK Factory