Moravany sa rozrastú o novú štvrť rodinných domov

Projekt Dolinky je inšpirovaný súčasnými trendmi v architektúre a urbanizme. Spája výhody bývania na vidieku s prednosťami, ktoré ponúka život v meste. Centrum Piešťan bude z novej štvrte v obci Moravany nad Váhom dostupné za pár minút, les je v priamom susedstve.

V okolí Piešťan nie je v súčasnosti lepšie miesto na bývanie než Moravany nad Váhom. Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou nedávno získala prostriedky z fondov Európskej únie na rozšírenie materskej škôlky, má vlastnú základnú školu, obchody, reštaurácie aj kaviareň.

Noví majitelia začiatkom roka ohlásili zámer premeniť tamojší kaštieľ na umelecké centrum, takže čoskoro nebude v Moravanoch núdza ani o kultúrne vyžitie. A okrem toho, Piešťany sú naozaj iba kúsok.

Onedlho sa obec rozrastie o útulnú štvrť s vlastným parčíkom. Začiatok výstavby projektu Dolinky od spoločnosti Neoreal je naplánovaný na druhú polovicu tohto roka. Ide o koncept, ktorý spája komfort, bezpečie a kvalitu.

Pozemky s rozlohou od 500 m2 sú rozmiestnené tak, aby bolo zachované súkromie obyvateľov nových domov. Tie budú jednopodlažné a ich budúci majitelia si môžu vopred vybrať z troch tipov – Modern je naprojektovaný so zmyslom pre jednoduchosť, Pluto pôsobí klasickým dojmom a New spája to najlepšie vďaka dispozícii premyslenej do detailu.

K dispozícii sú aj samostatné pozemky s možnosťou realizácie vlastných predstáv o príjemnom bývaní. Komfort je umocnený množstvom zelene, ktorou sa pri návrhu urbanistického riešenia celej štvrte rozhodne nešetrilo. Uprostred riešeného územia bude parčík s detským ihriskom určený pre rezidentov. Časť štvrte pretína pás zelene, ktorý môže byť prirodzeným útočiskom pre miestnu flóru a faunu.

Autori projektu Dolinky sa inšpirovali modernými architektonickými a urbanistickými trendmi a kládli pritom dôraz na kvalitu a bezpečnosť. Viac informácii získate na web stránke dolinky.eu.

(Reklamný článok)