Lombard hľadá technika!

Piešťanská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti telekomunikácií a IT vyhlásila výberové konanie na obsadenie pracovného miesta montážny a servisný technik – junior.

Hlavnou pracovnou činnosťou je montáž a servis internetových prípojok, servis IT u zákazníkov a zariadení na dátovej sieti spoločnosti. S prácou úzko súvisí pravidelné vedenie motorového vozidla, práca vo výškach, vypĺňanie a odovzdávanie potrebných formulárov, protokolov a zmlúv.

Úspešný uchádzač má mať dosiehnuté minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, počítačové znalosti a vodičský preukaz skupiny B. Musí ovládať základy administrácie LAN/WAN, elektrotechniky a sieťových technológii. Vítané su i základy elektrotechniky a elektroniky – malé napätie do 48V a nízke napätie do 230V (vyhláška nieje podmienkou prijatia).

Lombard ponúka niekoľko zamestnaneckých výhod a benefitov – služobný telefón, služobný automobil na súkromné účely, zamestnanecké zľavy na služby a hardware či internetové pripojenie pre zamestnanca zadarmo.

Ak vás ponuka zaujala, neváhajte zaslať zivotopis na mailovú adresu praca@lombard.sk.

Informácie o portfóliu služieb firmy Lombard nájdete na tejto adrese.

lombard

(Reklamný článok)