Kvalitné mäso od Farmfoods – spoľahlivá stávka na istotu

Kvalita a čerstvosť mäsa boli v uplynulom období v centre pozornosti odborníkov aj širokej verejnosti. Kvalitný výrobok nemusí byť drahý, keď si pozorne prečítame zloženie a presne vieme, za čo platíme. Tým zároveň chránime svoje zdravie, ako aj zdravie najbližších. V sieti Farmfoods je kvalita produktov na prvom mieste, čo platí aj pre mäsové výrobky.

Hľadáte slovenské, kvalitné a bezpečné mäso? Príďte do našej siete predajní a pochutnajte si so svojou rodinou na našich výnimočných výrobkoch.

Každý náš chov a zvieratá sú monitorované, kontrolované, všetky naše bitúnky sú pod prísnou kontrolou nezávislého veterinára a riaditeľa kvality našej spoločnosti. Dbáme na čo najprísnejšie hygienické a veterinárne kritériá počas života a chovu zvieraťa i počas porážky, aby zvieratá neboli vystavené stresu.

Zvieratá z našich vlastných welfare chovov počas svojho života dostávajú vysokokvalitné krmivá z našej produkcie bez GMO. Prísna kontrola sa dodržiava aj počas prepravy mäsa. Vo všetkých častiach procesu sú dodržiavané normy a štandardy aj nad rámec legislatívne bežných noriem.

Podstatné je, aby do procesov nevstupovali externí dodávatelia, kde už nemožno garantovať bezpečnosť a kvalitu. V tom spočíva naša jedinečnosť na slovenskom trhu.

Nakupujte a ochutnávajte poctivé slovenské potraviny od skutočných farmárov. Vezmite zdravie svojej rodiny do vlastných rúk a hľadajte výrobky bez „E-čok“, konzervantov, aditív a karcinogénnych látok, s garantovaným certifikátom kvality a bezpečnosti.

Samoobslužná predajňa FARMFOODS je v Piešťanoch na ul. Andreja Hlinku 46, pred OD Prior. Otvorené je od pondelka do soboty od 8:00 do 19:00. Viac info na webe farmfoods.sk a na facebookovej stránke Farmfoods – Výnimočné potraviny.

(Reklamný článok)