Knébl – vaša podpora v oblasti informačných technológií

Spoločnosť Knébl v Piešťanoch sa zameriava na poskytovanie služieb v oblasti výpočtovej techniky, počítačových sietí a IT podpory.

Našim klientom poskytujeme PODPORU telefonicky, formou vzdialenej správy alebo v prípade potreby osobne u vás vo firme (On – Site).

Vzdialená správa. Na vašom počítači nainštalujeme program TeamViewer (program na vzdialenú správu). V prípade, že potrebujete našu pomoc zavoláte nám a spustíte spomínaný program. Nadiktujete nám ID a heslo a my sa o váš počítač postaráme. Je to veľmi rýchly spôsob, ako riešiť váš problém s počítačom.

Zmluvný SERVIS u klienta do druhého pracovného dňa (NBD On-Site). Havarijný SERVIS (v pracovnej dobe klienta) do 4 hodín od nahlásenia. Plánovanú údržbu na POČÍTAČOCH našich klientov vykonávame počas pracovných dní prevažne v čase ich neprítomnosti na pracovisku (napríklad lekár, voľno a podobne). Pre našich klientov poskytujeme PODPORU (v nevyhnutnom rozsahu) i mimo servisné hodiny i počas dní pracovného voľna bez príplatku. Plánovanú údržbu na SERVEROCH vykonávame počas víkendu a mimo pracovnej doby našich klientov.

Jednotná hodinová sadzba pre našich klientov za všetky uvedené služby a vykonané práce 25 eur / 1 hodina. Žiadne príplatky. Denná podpora vašich firemných používateľov (zamestnancov) už od 25 eur mesačne / 1 počítač.

Prázdninový čas je ideálnou príležitosťou urobiť údržbu a UPGRADE IT systémov vo vašej firme. Novým klientom poskytneme v tomto období 20 % zľavu na naše služby a vykonané práce.

Bezplatná konzultácia. Radi si dohodneme termín stretnutia u vás vo firme.
Ďalšie informácie: www.knebl.sk, www.facebook.com/knebl.sk
Kontaktujte nás: office@knebl.sk

PODPORUJ(E)ME Lokálne Firmy.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Reklamný článok Zdroj foto: pixabay.com