IMT Smile predstavia nový akustický program

Kapela svojich fanúšikov rada prekvapuje. Naposledy jedinečným spojením s Lúčnicou, či novým albumom Na ceste 1979. A teraz má ďalšiu novinku. V októbri vyráža na akustické turné, ktoré bude naozaj špeciálne.

cm DME
Ivan Tásler a IMT Smile prichádzajú s novým koncertným formátom ACOUSTIC, ktorý bude nielen o akustických verziách známych hitov, ale aj o jedinečnej atmosfére, ktorú podporí zaujímavá scéna, hudobní hostia a takzvaný čarovný mikrofón.

Muzikanti okrem tradičných akustických hudobných nástrojov predstavia svoje umenie aj na ďalších neobvyklých inštrumentoch, ktoré bežne na koncertoch nevidieť. Fanúšikom svoj ACOUSTIC program predstavia v premiére 9. októbra v Dome umenia Piešťany.

Na divákov čakajú zaujímavé aranžmány skladieb Ivana Táslera, no na pódiu sa predstaví ako hosť aj Jozef Kuriľák, známy tiež ako rozhlasový a televízny moderátor. “Dodo prijal moje pozvanie, nakoľko hudobný žáner, ktorému sa venuje, teda hudba dávnejších rokov, sa do tohto akustického programu veľmi hodí. A využijeme pravdepodobne aj jeho moderátorské zručnosti,” naznačuje spevák Ivan Tásler a dodáva: “Novinkou, ktorú sme doteraz nikdy neskúsili je, nazval som to tak interne – čarovný mikrofón. Diváci budú mať priestor sa nás opýtať na veci týkajúce sa hudby a kapely, ktoré ich zaujímajú. Pretože na týchto koncertoch budem aj ja rozprávať možno o niečo viac, než som zvykol. S mnohými skladbami sa totiž spájajú skvelé príhody, ktoré, verím, fanúšikov zaujmú a možno aj pobavia.”

Na prvom koncerte v Piešťanoch zároveň kapela pokrstí svoje nové výberové CD z radu best s názvom IMT Smile – ACOUSTIC BEST, ktoré okrem známych 15 akustických hitov obsahuje ako bonus aj nové verzie skladieb Po kvapkách a Urobme si lásku.

Kapela už intenzívne skúša vo svojom nahrávacom štúdiu Valec a pripravuje akustický program, aby fanúšikom, ako vždy, priniesla neopakovateľný zážitok.

Text: Tlačová správa kapely IMT Smiele Foto: Marek Lukáč

Inzercia