Hviezdou festivalu CityFest bude Richard Müller

Mestský festival, ktorý je už tradične prvou letnou hudobnou akciou v Piešťanoch, sa uskutoční 25. a 26. mája. Po Celeste Buckingham organizátori zverejnili ďalšie veľké meno. Na Námestí slobody sa predstaví Richard Müller.

Jedna z najväčších osobností slovenskej a českej hudobnej scény príde do Piešťan s prierezom svojej bohatej tvorby. V centre Piešťan budú znieť v sprievode kapely zloženej z vynikajúcich hudobníkov novšie skladby aj nesmrteľné hity Richarda Müllera.

Výnimočný talent, osobná charizma, nezabudnuteľný hlas, viac ako milión predaných nosičov v Česku aj na Slovensku a desiatky skvelých koncertov ročne. To všetko urobilo z  textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu.

Jeho vystúpenia sú vždy do posledného miesta vypredané, niet preto pochýb, že Richard Müller pritiahne do centra Piešťan rekordný počet ľudí.

Organizátori z B&R Group a Agentúry Crea tým potvrdzujú svoj sľub, že na 5. ročníku CityFestu sa predstaví špička slovenskej a českej hudobnej scény – žiadané stálice, ale aj nové mená.

Okrem Celeste Buckingham s jej koncertnou kapelou King Shaolin má do centra Piešťan zavítať aj skupina, ktorá je držiteľom ocenenia Český slávik. Jej názov však zatiaľ organizátori taja.

Cena celovíkendovej predpredajovej vstupenky na festival CityFest je 10 eur, jej zakúpením návštevníci festivalu nielen ušetria, ale vyhnú sa aj prípadnému
dlhšiemu čakaniu v radách. Organizátori spúšťajú predpredaj 30. apríla na týchto miestach:

Espresso pod Lipou, Námestie slobody, Piešťany – https://www.facebook.com/espressopodlipou/

Stánok TIPOS, OD PRIOR oproti predajni LIDL, Piešťany

Pohostinstvo ÚSPORA, Sídlisko JUH, Piešťany

LEMON Bar, Vajanského 1946/1, Piešťany

LEO CAFE BAR, čsl. armady 5/67 Nové Mesto nad Váhomhttps://www.facebook.com/leocafebar/

(Reklamný článok) Foto: Mário Petlák