Hudba, nápady, komunitné projekty – Made in Piešťany

Elektrárňa pripravila pestrý večer plný prezentácií, hudobných zážitkov a remeselného piva. Časť zo zaujímavých projektov, ktoré v našom meste v posledných rokoch vznikli, uvidíte na podujatí Made in Piešťany. Už v piatok 28. apríla o 20.00 h v Elektrárni Piešťany.

Stručné prezentácie doplnené obrazovými materiálmi, ale aj spevom, tancom a chutným pivom. To by mohla byť charakteristika nového podujatia, ktorého cieľom je predstaviť širokej verejnosti šikovných Piešťancov.

Pozvanie na prvý z večerov pod názvom Made in Piešťany prijal napríklad Adam Kvasnica, ktorý stojí za úspechom Rádia Piešťany – lokálnej stanice, ktorá svojou kvalitou rozhodne presahuje hranice regiónu.

Eva Rohoňová bude prezentovať Deň architektúry. Vďaka nej sú Piešťany už roky na mape tohto medzinárodného podujatia ako jedno z mála slovenských miest.

Lívia Gažová predstaví workshop 1:1, ktorý minulé leto pozitívne zmenil južný cíp Vážskeho ostrova a tento rok budu pozitívne zmeny na Lide vďaka nej pokračovať.

Málokto vie, že v našom meste vznikol start up, ktorému odborníci predpovedajú celosvetový úspech. O bezkontaktnej cyklonabíjačke Ridelo porozpráva jeden z jej vynálezcov Filip Tomaška.

Na jeho prezentáciu nadviaže Dušan Knap, ktorý predstaví nové komunitné centrum zamerané na podporu cyklistiky s názvom eSKaSpace.

Miestnych umelcov bude zastupovať folklórny súbor Žito. O svojich aktivitách porozprávajú členovia Piešťanského fotoklubu aj občianskych združení Kvas a ProWinter.

K tomu všetkému bude remeselný pivovar Simeon ponúkať pivo uvarené v Piešťanoch.

Vstupné 3 eurá / 2 eurá (študenti, seniori, ZŤP)(Reklamný článok)