Hľadáte miesto na rodinnú oslavu? Skúste hotel Máj!

Pri kaviarni s vynoveným interiérom pribudla od júna 2020 novučičká banketová miestnosť vhodná na rodinné oslavy. Veľkú svadbu s bujarou zábavou tam kvôli charakteru seniorského hotela nie je možné usporiadať, ale je to skvelé miesto pre menšie svadobné pohostenia po obrade a iné rodinné oslavy – krsty, promócie, jubileá. Miestnosť má priamy východ na tienistú terasu a do ohradeného zeleného hotelového areálu. Výhodou je aj veľké parkovisko priamo pri hoteli.

Pre Piešťancov prechádzajúcich okolo je hotel Máj celé leto skrytý za hradbou zelene oproti Zimného štadióna a tým tak trocha neviditeľný. Kto hotel Máj pozná vie, že zárukou spokojnosti je dlhoročná stabilná kvalita služieb, ktoré kladne hodnotia slovenskí i zahraniční klienti. Ak hotel nepoznáte, a chceli by ste si priestory obzrieť predtým než sa rozhodnete, môžete sa zastaviť na dobrú kávičku. Kaviareň je otvorená denne od 10 do 22 hodiny. Každú stredu a piatok od 19 do 23 hodiny si môžete vo vynovenej kaviarni s terasou posedieť pri živej hudbe a prípadne si aj zatancovať.

Dopyty a objednávky: pondelok až piatok od 7.00 do 15.30 h na tel. čísle: 033/774 12 02 klapka 416, e-mail: janikova@hotelmaj.sk.

Reklamný článok