FBC Páv pripravuje Letné florbalové dni 2021

Intenzívny denný športový kemp plný nezabudnuteľných zážitkov organizuje flobralový klub FBC Páv Piešťany od 5. do 10. júla 2021. Hneď v úvode letných prázdnin sa môžu deti pod vedením skúseného trénera aj hráča juniorskej extraligy naučiť základy florbalu alebo sa v tomto športe zdokonaliť.

Letné florbalové dni 2021 budú plné zábavných aktivít a intenzívneho pohybu. Účastníci vo veku 6 až 13 rokov absolvujú cvičenia v prírode, ale aj výstup na Ahoj s opekačkou. Tešiť sa môžu na celodenný športový program so súťažami v streľbe na terče i súťažou o kráľa nájazdov. Ide o denný kemp, ale organizátori z FBC Páv Piešťany pre deti pripravili aj jednu noc plnú zážitkov.

Vyvrcholením Letných florbalových dní 2021 bude exhibičný zápas so skúsenými extraligovými juniormi a veľkolepý florbalový turnaj, na ktorom v duchu olympizmu zvíťazia všetci zúčastnení. Už teraz je pre každého pripravené spomienkové tričko i medaila.

Pre deti bude zabezpečený pitný režim i teplá strava. Cena: 115 eur (členovia klubu FBC Páv Piešťany majú zľavu 20 eur a súrodenci sa môžu zúčastniť za zvýhodnenú cenu). Turnus trvá od pondelka pondelka 5. júla do soboty 10. júla od 19.00 do 15.30 h + jedna noc.

Deti vo veku 6 až 13 rokov môžete prihlásiť na tel. čísle 0903 926 537 alebo na e-mailom na info@pavpiestany.com.

Letné florbalové dni 2021 pre deti sú realitou!

Po prvýkrát sa bude deťom venovať hlavný kouč spoločne s hráčom…

Posted by FBC Páv Piešťany on Saturday, May 29, 2021

(Reklamný článok)