Drogéria Ecobolle rozšírila svoj sortiment

Vďaka veľkému záujmu zákazníkov o najnovšie ekologické trendy v predaji drogérie sa rozhodla piešťanská prevádzka na Kukučínovej ulici rozšíriť sortiment svojich výrobkov. V Ecobolle teraz nájdete aj doplnkovú kozmetiku.

Krátko po otvorení predajne v Piešťanoch má čapovaná talianska bio drogéria dobré ohlasy od spokojných zákazníkov. Tí mali možnosť vyskúšať pracie gély, aviváže aj čistiace prostriedky na riad, podlahu alebo na odstránenie vodného kameňa. Podobne ako v iných slovenských mestách, aj u nás má tento ekologický koncept úspech.

Tieto produkty môžete kúpiť v takom množstve, aké práve potrebujete. Stačí prísť do obchodu a načapovať do nej vybraný druh tovaru. Predavač potom fľašu odváži a nalepí na ňu etiketu s informáciami o produkte. Zákazník preto nie je viazaný na celé balenie, nepoužíva obal, ktorý by potom vyhodil, šetrí vlastné peniaze aj prírodu. Čapovaná drogéria je totiž o 15 až 20% lacnejšia ako obvyklé prostriedky. Bonusom je fakt, že väčšina týchto výrobkov je vysoko koncentrovaná.

Aktuálne nájdete v predajni na Kukučívovej ulici (vedľa pošty) aj ďalšie produkty. Ecobolle rozšírila svoj sortiment o bio zubné pasty a doplnkovú kozmetiku ako napríklad peny do kúpeľa, sprchové gély a šampóny. Vzhľadom na svoju povahu sú tieto produkty predávané vo vlastných obaloch, ale zachovávajú si všetky pozitívne vlastnosti drogérie značky Ecobolle – sú výhodné vďaka svojej cene aj vysokej koncentrácii.

ecobolle

Text a foto: PR (za obsah zodpovedá objednávateľ článku)