Domoss v stredu otvára piešťanskú predajňu

Piešťanská spoločnosť DOMOSS otvára svoju predajňu na Bratislavskej ulici od stredy 6. mája. Vyberať si tak už môžete z celého ponúkaného sortimentu.

Prevádzka je otvorená v pondelok až piatok v čase od 9.00 h do 17.00 h. V sobotu sú otváracie hodiny od 9.00 do 12.00 h. V predajni si tak isto môžete vyzdvihnúť svoje internetové objednávky. Počas pracovného týždňa v čase od 9.00 do 11.00 sú v predajni uprednostnené osoby staršie ako 65 rokov.

Domoss je tu pre vás už 30 rokov

Na trhu bývania a vybavenia domácnosti pôsobí spoločnosť DOMOSS už od roku 1990. Poslanie spoločnosti je zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov. Svoj cieľ sa snaží napĺňať prostredníctvom spolupráce s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou.

Od roku 2004 sa spoločnosť DOMOSS stala členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe, aktívne sa podieľa na jej rozširovaní a poskytuje produkty a služby na európskej úrovni.

V ponuke spoločnosti sa nachádza široká škála svetových značiek a produktov garantujúca zákazníkom kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Poskytuje čiernu a bielu techniku, malé a veľké domáce spotrebiče od popredných renomovaných značiek. Ponuka firmy zahŕňa rozmanité druhy sanity, záhradného nábytku, náradia a techniky, priemyselného tovaru a príslušenstva. V predajniach nájdete tiež rôzne druhy bicyklov – mestské, horské či elektrobicykle a potrebné príslušenstvo.

(Reklamný článok)