Dokončujú Veselé Bývanie, rodinné domy na dosah z Piešťan

Veselé Bývanie znamená útulný domov na vidieku s vynikajúcim dopravným napojením na kúpeľné mesto aj diaľnicu.

Do centra Piešťan je to z Veselého autom 15 minút, na D1 ste ešte skôr. Výhodou je aj poloha samotnej obce. Od Trnavy je vzdialená 25 kilometrov a preto má dobré autobusové spoje na oba smery. Veselé patrí do Mikroregiónu nad Holeškou, ktorého starostovia pracujú aj na bezpečnej ceste pre cyklistov spájajúcej jednotlivé obce – od Veľkých Kostolian až po Piešťany.

Nová ulica pozostávajúca zo šiestich rodinných domov nebude stáť na okraji, ako to je pri iných developerských projektoch často zvykom. Veselé Bývanie sa stane integrálnou súčasťou spoločenského života v obci, ktorej nechýba plná občianska vybavenosť – materská a základná škola, ambulancie všeobecných lekárov pre dospelých aj pre deti a mládež. Obchod, lekáreň a pošta sú samozrejmosťou.

Autori projektu však nestavili len na dobrú lokalitu. Výberom materiálov, z ktorých sú domy zhotovené, myslia najmä na budúcnosť. Prioritou je nízka energetická náročnosť, dostatok priestoru aj súkromie. Domy sú postavené z tehlovej konštrukcie Heluz 45 cm, ktorú netreba zatepľovať. Stavba vďaka tomu prirodzene dýcha, čim sa predchádza nutnosti ďalších úprav a s tým spojených investícií. Peniaze šetrí aj podlahové kúrenie so samostatným termostatom v každej miestnosti či plastové okná s trojsklom. Nechýba príprava na klimatizácia ani možnosť inštalácie krbu. V kúpeľni nájdete vaňu aj sprchový kút. Domy sú napojené na kanalizáciu, majú vlastné elektrické vykurovanie aj betónovú prístupovú cestu. Pri každom z nich sú štandardne tri parkovacie miesta.

Veselé Bývanie je tesne pred dokončením. Dohodnite si stretnutie s Martinom Haringom zo spoločnosti All4Life a príďte sa presvedčiť sami.

(Reklamný článok)