Divadlo Dino uvedie premiéru komédie Vadí – nevadí. Vyhrajte vstupenky

Príbeh o troch smutných sestrách a jednom veselom mužovi uvidia návštevníci Domu umenia v premiére v sobotu 19. marca o 19.00 h.

Divadelný súbor Dino pripravil premiéru novej divadelnej hry z pera dvorného režiséra Františka Reháka, s hudbou Martina Valáška a s textami piesní od Jozefa Kuzmu.

Diváci sa môžu tešiť na príbeh troch sestier, dvoch osudových mužov, jedného veselého farárka, šiestich veveričiek a ďalších milých postáv. Tak ako v živote, aj v tejto hre sa prelínajú smutné a veselé príhody našich hrdinov, ktorých osudy sú blízke mnohým z nás.

Hlavný hrdina príbehu Paľko Slivka je milovníkom pálenky a má veľa starostí a radostí nielen okolo svojej pálenice.

Divák bude mať veľa príležitostí pobaviť sa, ale tiež zamyslieť nad životom samým.

Účinkujú: Pavol Ďuricha, Iveta Penthorová, Dana Jurčová/ Marcela Fecsuová, Zuzana  Vavrová,  Jozef Kuzma, Martin Škoda, Michal Nikodem, Margita Huťťová, Anežka Dominová, Zuzana Slámková, Miroslav Kojda, Martin Valášek.


Jeden z našich čitateľov môže vďaka Domu umenia získať dve vstupenky na toto predstavenie zdarma. Stačí do piatku 18. marca poslať správnu odpoveď na otázku: V ktorom roku divadlo Dino vzniklo?

Správne odpovede posielajte na adresu redakcia@zpiestan.sk. Ako predmet e-mailu uveďte SÚŤAŽ. Meno výhercu oznámime 18. marca večer.


Vstupné: 7 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok 14.00 – 17.00 a hodinu pred podujatím a cez ticketportal.sk Telefón: 033/24 58 001, 033/2458100.


 

(Reklamný článok)