Divadlo Dino pozýva na reprízu hry Vadí – nevadí

Príbeh o troch smutných sestrách a jednom veselom mužovi mal úspešnú premiéru v marci. Pre veľký záujem divákov ju v Dome umenia uvedú opäť – už v sobotu 21. mája o 19.00 h.

Hlavný hrdina príbehu Paľko Slivka je milovníkom pálenky a má veľa starostí a radostí nielen okolo svojej pálenice. Okrem neho majú v hre režiséra Františka Reháka dôležitú úlohu aj tri sestry, jeden veselý farárko a šesť veveričiek. Podobne ako v živote, aj v tejto hre sa prelínajú smutné a veselé príhody hrdinov, ktorých osudy sú blízke mnohým z nás. Divák bude mať veľa príležitostí pobaviť sa, ale tiež zamyslieť nad životom samým.

Účinkujú: Pavol Ďuricha, Iveta Penthorová, Dana Jurčová/ Marcela Fecsuová, Zuzana  Vavrová,  Jozef Kuzma, Martin Škoda, Michal Nikodem, Margita Huťťová, Anežka Dominová, Zuzana Slámková, Miroslav Kojda, Martin Valášek.


Vstupné: 7 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok 14.00 – 17.00 a hodinu pred podujatím a cez ticketportal.sk Telefón: 033/24 58 001, 033/2458100.


(Reklamný článok)