Ďalší pumptrack – postavený!

Obrovské kopy odpadovej hliny premenené na voľnočasové miesto, ktoré vtiahne všetky vekové kategórie a ukáže im, čo je to zábava!

Známa piešťanská firma, požičovňa náradia Rent a Machine s.r.o. so sídlom Pod Párovcami 49, ukázala, že majstrovské diela môžu vzniknúť aj z odpadovej hliny. Firma sa totižto okrem požičiavania náradia, zaoberá aj výstavbou a údržbou voľnočasových areálov. Realizované projekty môžete nájsť na ich webovej stránke www.rentamachine.sk/sluzby/realizacia-a-udrzba-volnocasovych-arealov .

Počas minulého týždňa dokončili realizáciu ďalšieho projektu, výstavby pumptracku z navozenej odpadovej hliny v obci Trnavá Hora pri Žiari nad Hronom. Na zhotovenie takejto hlinenej, bicyklovej dráhy, si potrebujete zabezpečiť len dve veci – miesto a materiál. O všetko ostatné sa už postará tím z Rent a Machine s.r.o.

Je úžasné, ako rýchlo sa dostáva cyklistika do popredia a preto by mali byť pumptracky – bicyklové dráhy, zaradené do bežných verejných priestranstiev ako detské a futbalové ihriská. Nielenže sa vy a vaše ratolesti zabavíte do sýtosti, ale nadobudnete nové pohybové zručnosti, zlepšíte si stabilitu, kondíciu a to všetko v bezpečí pred ruchom cestnej premávky.

(Reklamný článok)