CityFest štartuje o týždeň, poznáme mená ďalších účinkujúcich

Organizátori zverejnili mená interpretov, ktorí spestria CityFest. Mestský hudobný festival sa v centre Piešťan uskutoční počas posledného májového víkendu. Hlavnými hviezdami sú Richard Müller, Chinaski a Celeste Buckingham. Okrem nich Námestie slobody 25. a 26. mája 2018 roztancujú aj raper Kali a kapela Slniečko.

CityFest oslavuje tento rok 5. narodeniny a program tohto malého jubilea je jednoznačne najlepším v pestrej histórii podujatia. Richard Müller, Chinaski a Celeste Buckingham sú interpreti, ktorých sa len málokomu podarí dostať na jedno pódium.

S tým súvisí aj nutnosť postarať sa o bezpečnosť návštevníkov i účinkujúcich – zabrániť vnášaniu nebezpečných predmetov do festivalového areálu a zaviesť symbolické vstupné, ktoré z časti pokryje organizačné náklady.

Zoznam doteraz zverejnených interpretov dopĺňa obľúbená piešťanská kapele Coverage, ktorej cover verzie známych hitov sú podľa fanúšikov často lepšie než originály.

Milovníkov rocku poteší skupina Helenine oči a tých, ktorí preferujú ska a punk-rock zase kapela Smola a hrušky. Obe formácie sú piešťanskému publiku dobre známe a každý vie, že na ich vystúpeniach je vždy skvelá atmosféra.

Tá nie je cudzia ani raperovi Vladisovi, ktorý má aj jednu spoločnú skladbu s Celeste Buckingham – Taký nejsom (Hate song).

Ďalšími interpretmi, ktorých mená organizátori tento týždeň ohlásili, sú spevácke duo Alžbeta & Júlia a tiež kapela Everlong, ktorú si nedávno vybral za svojho predskokana aj legendárny Elán.

Zvýhodnenú permanentku na celý víkend je možné kúpiť cez Ticketportal alebo v týchto predajniach:

Jednodňové vstupenky bude možné zakúpiť aj na mieste. Upozorňujeme návštevníkov, aby si išli zakúpiť lístky minimálne 30 minút pred koncertom ich obľúbeného interpreta, nakoľko je pravdepodobné, že pri vstupoch sa môžu tvoriť rady. Ideálnym riešením je zakúpenie dvojdňového lístka v predpredaji.

– Espresso pod Lipou, Námestie slobody, Piešťany https://www.facebook.com/ espressopodlipou/

– Stánok TIPOS, OD PRIOR oproti predajni LIDL, Piešťany

– Pohostinstvo ÚSPORA, Sídlisko JUH, Piešťany

– LEMON Bar, Vajanského 1946/1, Piešťany

– LEO CAFE BAR, čsl. armady 5/67 Nové Mesto nad Váhom https://www.facebook.com/ leocafebar/

Zakúpením celovíkendovej permanentky nielen ušetríte, ale vyhnete sa aj dlhšiemu čakaniu v radách!

(Reklamný článok)