Bývanie v súkromí s mestom na dosah ruky prináša projekt DOLINKY

V príjemnom prostredí na okraji obce Moravany nad Váhom, len 5 minút autom od Piešťan, vyrastá projekt Dolinky, ktorý ponúka svojim novým obyvateľom komfortné a bezpečné bývanie. Mestský život sa tu strieda s oddychom v prírode, relax v kúpeľnom meste Piešťany s trávením voľného času v rozsiahlom lesnom teréne, ktorý Dolinky obklopuje zo všetkých strán.

Rodinné domy a pozemky v súkromí

Už samotná lokalita na okraji obce poskytuje novým obyvateľom súkromie. Avšak aj projekt je podľa jeho realizátorov navrhnutý tak, aby súkromie podporoval. Vybrať si môžete z pozemkov už od 500m2.

Napojenie všetkých pozemkov na inžinierske siete zabezpečuje renomovaná spoločnosť Reprogas, takže sa nemusíte báť, že by vám niečo chýbalo. Vodovod, kanalizácia, elektrická energia, plyn jako aj optický kábel. To všetko so sebou prináša kúpa pozemku s možnosťou dokončenia rodinného domu „na kľúč“ podľa vašich preferencií.

Moderné bývanie aj pre tých najnáročnejších

Projekt Dolinky nie je výnimočný len svojou lokalitou a spojením mestského života s prírodným. Pri jeho vzniku sa investor inšpiroval modernými trendami po vizuálnej aj technickej stránke. Projekt Dolinky nezabúda ani na bezpečnosť svojich nových obyvateľov. Chodník nájdete po oboch stranách cesty a jeho napojenie na obecný chodník zaručuje bezpečný presun detí do školy.

Spokojný rodinný život

Dolinky v Moravanoch nad Váhom prinášajú špeciálne komfortné bývanie pre rodiny s deťmi. Školy, obchody, kaviareň, fit centrum, kaštieľ a mnoho ďalšieho sa nachádza priamo v tejto príjemnej lokalite, vzdialenej od mesta Piešťany doslova na skok. Okrem mesta, môžete čas s deťmi stráviť v okolitej prírode, na golfovom ihrisku, v blízkych rekreačných oblastiach či priamo v centrálnej časti obytnej zóny, ktorej dominantou bude verejný parčík s detským ihriskom.

Výstavba projektu bola spustená v septembri a jej dokončenie sa očakáva na jeseň budúceho roku. Aktuálna cena pozemkov v Dolinkách sa pohybuje od 105€ / m2. Pre viac informácii odporúčame pozrieť si stránku projektu Dolinky či kontaktovať realitného makléra spoločnosti NEOREAL Tomáša Andela, ktorý vám rád povie viac.

(Reklamný článok)