Bývanie v prírode, ale zároveň blízko centra Piešťan

Taká je Tilia, bytový a apartmánový dom pri Sĺňave, v ktorom sa budete cítiť ako na dovolenke. Síce sa nenachádza v centre mesta, ale pre niekoho môže byť práve toto nezaplatiteľnou výhodou – bývanie v tichu prírody a pritom na skok do centra alebo kúpeľov. A v tom je jeho výnimočnosť, ktorú už ocenili budúci majitelia viac ako polovice bytov a apartmánov.

Prázdninová atmosféra po celý rok – to je hlavný dôvod, prečo má Piešťany každý rád. V samotnom meste sa však už každodennému stresu nevyhnete. Preto je dobré hľadať si nové bývanie v jeho blízkosti.

Tilia stoji v rekreačnej oblasti, z dvoch strán je obklopená vodou. Do centra je to autom iba 3 minúty, ale oveľa lepšie je uprednostniť bicykel (10 min.) alebo chôdzu (20 min.). Trasa vedie okolo Sĺňavy a Váhu. Každý deň sa vďaka tomu môžete prechádzať po funkcionalistickom Kolonádovom moste, ktorý bude čoskoro zrekonštruovaný.

Lokalitu ocenia ľudia, ktorí chcú bývať v pokojnom prostrední, uprostred prírody a zároveň vyhľadávajú voľnočasové aktivity – chôdzu, beh, bicyklovanie, vodné športy, po ktorých by si radi využili výhody kúpeľného mesta – množstvo kultúrnych podujatí, osobité kaviarne, dobré reštaurácie, ale aj wellness a liečebné procedúry využívajúce svetoznáme piešťanské bahno.

Dôležitou informáciou je takisto to, že je to aj skvelá investičná príležitosť, hlavne v aktuálnej dobe. Lokalita predurčuje využívanie bytov a apartmánov aj na prázdninové/dovolenkové pobyty.

Tilia rastie na mieste bývalého hotela. Nejde o rekonštrukciu, ale kompletne novú výstavbu, ktorú realizuje piešťanská firma Raving. Tá je na trhu už od roku 1991 a má za sebou mnoho úspešných projektov – od rodinných domov, cez priemyselné a administratívne budovy až po bytové komplexy. Developer, ktorý chce osobne výhody tejto lokality využívať, kladie veľký dôraz na kvalitu.

Nosný systém je murovaný z najmodernejších tvárnic Ytong. Fasáda bude spĺňať najprísnejšie tepelno-izolačné parametre, okná budú mať trojsklo, samozrejmosťou sú bezpečnostné dvere do bytov s požiarnou ochranou, všetky používané materiály sú v nadštandardnej kvalite. Vo všetkých bytoch a apartmánoch je predpríprava na klimatizáciu.

K bytovému komplexu patria aj parkovacie miesta. V prípade záujmu je možné dokončiť jednotlivé byty „na kľúč“ a vybaviť nábytkom i spotrebičmi od piešťanskej firmy Domoss za mimoriadne výhodné ceny.

(Reklamný článok)