Bývalé sídlo polície prestavujú na byty

Dlho nepoužívaná budova na rohu Záhradnej a Vajanského ulice konečne dostane nové využitie. Vďaka rozsiahlej prestavbe tam vznikajú byty. Sedem z nich je už predaných.

Piešťany dlhodobo trpia nedostatkom nehnuteľností určených na bývanie. Ak sa aj stavia, je to skôr v okrajových častiach, nový projekt s názvom Trio byty v centre kúpeľného mesta je preto svetlou výnimkou. Svojim obyvateľom v pešej dostupnosti ponúkne všetko, čím sú Piešťany výnimočné.

Obchody, úrady, školy aj pestré možnosti trávenia voľného času. To všetko budú mať majitelia a nájomcovia nových bytov na dosah ruky, bez potreby použiť auto. Lokalita je však dobrou voľbou aj vďaka tomu, že dostať sa tam autom je ľahké po všetkých príjazdoch do Piešťan.

Nový bytový dom na rohu Záhradnej a Vajanského ulice, bude mať päť nadzemných podlaží. Na prvom budú garáže, kotolňa a zázemie pre budúcich obyvateľov. Na troch ďalších podlažiach vzniká sedem bytov s balkónmi (jeden štvorizbový, jeden trojizbový a päť dvojizbových). Piate podlažie s troma bytmi je ustúpení, všetky vďaka tomu získajú veľkú terasu. Samozrejmosťou je výťah.

Celkovo tak v centre Piešťan pribudne 24 bytov, ku ktorým bude prislúchať 20 garážových miest a 14 vonkajších miest na parkovanie. Výhodou je nabíjacia stanica pre elektromobily aj voda na umývanie bicyklov.

Investor plánuje bytový dom Trio dokončiť v priebehu budúceho roka, takže na ďalšie Vianoce už môžu budúci obyvatelia tejto skvelej lokality stráviť vo svojom novom domove. O prednostiach projektu svedčí aj fakt, že krátko po začiatku výstavby je sedem bytov predaných.

Kompletné realitné poradenstvo vrátane právneho servisu zabezpečuje All4life. Volajte 0903 476 290 alebo píšte na martin.haring@allforlife.sk.

All4life nájete aj na Facebooku @allforlife a Instagrame all_4_life_official.