Bubeník Terl Bryant sa predstaví v Dome umenia

Vyhľadávaný perkusionista, ktorý spolupracoval aj s Led Zeppelin, opäť navštívi Slovensko. Po boku Lámačských chvál a skupiny pn.chvály povedie v polovici marca v Piešťanoch špeciálne stretnutie s názvom V rytme Božieho srdca. Podujatie sa uskutoční 15. marca v Dome umenia. Začína o 15.30 h.

„Človek, ktorý zachytil tlkot Božieho srdca vo svojom srdci, nám o tomto rytme srdca príde nielen porozprávať, ale predovšetkým nás príde posprevádzať na miesta, kde ho sami budeme počuť, cítiť,“ priblížil Lukáš Košťál z organizačného tímu. Dodal, že britský hosť nebude jediným ťahúňom akcie.

„K Terlovi sa pripojí jedna z najznámejších slovenských chválových skupín, ktorej víziou je priniesť evanjelium a svedectvá do každej dediny. Túžia priniesť vôňu uctievania a chvály, ktorá sa páči Otcovi, na akékoľvek miesto,” hovorí o Lámačských chválach Košťál s tým, že okrem nich bude na podujatí prítomná piešťanská chválová skupina pn.chvály. Spoločne sa naladia na duchovné motto zahraničného hosťa „zvelebenie ako tlkot srdca“. Terl Bryant je známy tým, že svoje motto prenáša do rôznych životných situácií a na rôzne miesta, pričom Boha oslavuje naozaj všade.

chvaly15032015_plagat

Text: PR Zdroj: igospel.sk