Ako si objednať tričko na mieru online

Možno si myslíte, že každé tričko je rovnaké.To však nie je pravda. Aby si ste si objednali tričko na mieru, ktoré vám naozaj sadne, dodržujte nasledujúce pravidlá.

Pýtate sa, ako vybrať správne tričko? Poradíme vám. Tričká milujeme všetci, nakoľko ide o univerzálny kúsok v šatníku, ktorý využijete takmer ku každej príležitosti. Nezáleží na tom, či ste muž alebo žena, ani na tom, koľko máte rokov, a dokonca ani na vašom štýle.

Tričko na mieru využijete na spanie, v telocvični, na kávu, ale aj do práce. Na trickovy.sk nájdete aj vy to svoje. Vyberte si pohodlný kúsok, nenáročný na údržbu, v ktorom strávite príjemnú nedeľu doma, ale aj zábavný večer v piatok s priateľmi.

Výber trička na mieru začína správnou veľkosťou.

Ako vybrať správnu veľkosť trička?

Internetové obchody majú na svojich stránkach väčšinou tabuľku s veľkosťami, vďaka ktorej nájdete, čo hľadáte. Najužitočnejšie sú tie, v ktorých nájdete popísané presné centimetre.

Ako by ste mali odmerať svoje proporcie?

Odmerajte si hruď

Ak chcete zmerať svoj hrudník, prichyťte jeden koniec metra podpazuším. Nezabudnite merať v najširšej časti hrudníka. Stojte rovno, bez ohnutia a “nafúknutia” hrudníka. Meter okolo hrudníka by vás nemal nikde tlačiť, ani obmedzovať vaše dýchanie.

Dĺžka trička

Spodný lem vášho trička by mal siahať maximálne pár centimetrov pod pás. Ak chcete zmerať potrebnú dĺžku, postavte sa rovno a merajte od najvyššieho bodu na ramene až po pás.

Najbežnejšie štýly tričiek

Slim Fit

Strih slim fit krásne zvýrazní každú postavu. Ak na sebe makáte a cítite sa fit, táto voľba je pre vás tá pravá.

Klasik Fit

Hľadáte niečo pohodlné a príjemné? Strih klasik fit je presne pre vás.

Modern Fit

Moderný strih vyzerá na prvý pohľad ako klasické tričko. Avšak jeho rukávy sú užšie a golier siaha vyššie ku krku.

Ak už viete, akú veľkosť a strih trička preferujete, je čas na výber materiálu.

Noste tričká z kvalitnej bavlny

Cena trička sa odrazí aj na jeho životnosti. Lacné kúsky často strácajú svoju pružnosť, sú krivo ušité a časom blednú, či ľahko sa roztrhnú.

Preto určite stojí za to kúpiť si kvalitné tričko. Vyššiu cenu bude kompenzovať čas, ktorý tričko vydží. Tkaniny kvalitnejších materiálov sú jemnejšie a príjemnejšie pre vašu pokožku. Pri praní sa nezmrštia a ani nestrácajú svoj tvar.

(Reklamný článok)