Útulkáči: Tony, Ciri, Dex

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im. Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Tony

Jednoročného psíka sme našli ráno v nonstop koterci. Bol odchytený mestskou políciou vo večerných hodinách na Dlhej ulici. Má obojok, ale čipovaný nie je. Je dobre živený, hľadá sa majiteľ.

Ciri

2-ročná fenka bola odobraná z obce Prašník z rómskej lokality, ktorú sme navštívili v rámci zmonitorovania situácie v osade. Bola napoly zamrznutá a je podvyživená. Viac dní by v tej zime vonku neprežila. Je to vďačná, milá a prítulná fenka, nevie sa dojesť, dostáva viackrát denne menšiu dávku.

Dex

jednoročný bláznivý pubertiak, ešte oplašený, potrebuje viac pohybu a veľa aktivít. Vhodný k mladším, športovo založeným  ľuďom.

Milí priatelia, aj teraz nastáva obdobie, keď sa môžete rozhodnúť, komu venovať 2% z vašich daní. Dúfame, že aj tento rok to budeme práve my, zvieratká z piešťanského útulku.Aj vďaka vášmu rozhodnutiu darovať nám Vaše 2% bude o nás naďalej postarané, pretože chod útulku závisí najmä od prispievateľov, ktorým nie je ľahostajný náš osud a budúcnosť…

2% z dane vytvárajú úsmevy na tvárach ľudí a chlpáčov.

Ďakujeme vopred všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť nás!

Tlačivá sú na stiahnutie na našej webovej stránke www.utulok-piestany.sk priamo v útulku a v predajni Havkomoda v Alexander centre.

Text a foto: Útulok Piešťany