02.08.2015 # 17:20 # 17:20

Útulkáči: Tavin, Den a Fedor

Inzercia

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Tavin

päťročný čivaviačik bol hlásený z areálu vedľa hasičov na Staničnej ulici, kde sa už tri dni schovával za kopu dreva. Bolo ťažké ho vytiahnuť. Psík je bojazlivý, ale nie je zle živený, má neregistrovaný čip. Majiteľ sa nehlási, psík je vhodný do bytu, potrebuje viac trpezlivosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Den

Drobný jednoročný kríženec bradáča bol nájdený v zúboženom stave, celý zablšený a vyhladovaný. Je to malé veselé šidlo, rád sa naháňa, je zvedavý a vyžaduje si spoločnosť. Je vhodný do bytu aj ako druhý psík, zaručene s ním nuda nebude.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fedor

osemmesačný psík bol hlásený z obce Brestovany veľmi milou pani, ktorá ho chodila kŕmiť a hľadala mu pomoc, aj keď mala pred jeho veľkosťou rešpekt. Bol vyhodený v blízkosti športového ihriska. Je to veľké bláznivé šteňa, bude vhodný na dvor rodinného domu k športovo založenej rodine. Potrebuje viac výbehu, má veľa energie.

Text a foto: Útulok Piešťany

X