24.05.2015 # 09:20 # 09:20

Útulkáči: Šeri, Endina a Zappo

Inzercia

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Šery

7-mesačná drobná fenka bola nájdená v Hlohovci bez označenia. Je to malá vrtuľa, má veľa energie, so psíkmi sa znesie. Je vhodná i do bytu, je malého vzrastu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Endina

dvojročná fenka odchytená políciou v meste. Nie je u nás prvýkrát, kontaktovali sme majiteľa, ktorý ju údajne niekomu daroval a nový majiteľ sa nehlási, zrejme sa nedostala do správnych rúk. Má silný a bolestivý neliečený zápal uší, nasadili sme lieky. Endina je priateľská fenka, ľudí miluje, ale s fenkami sa nemusí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zappo

z vedľajšej firmy Zappa nám hlásili dvoch psíkov, ktorí sedia na kopci štrku a nedajú sa chytiť. Zrejme sa ich niekto na Obchodnej ceste zbavil vyhodením. Chlapcom sa podarilo chytiť psíka, druhý bielo-čierny ušiel smerom na sídlisko N. Teslu ,nebola šanca ho chytiť vo veľkom teréne. Psík Zappo má cca 1 rok, je priateľský a hravý, vhodný do rodinného domu.

Text a foto: Útulok Piešťany

X