Útulkáči: Samat, Grisby a Erik

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im. Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Samat

2-mesačné šteniatko, kríženec čuvača, bolo odobrané z rómskej osady. Je to živel, hravý, neposedný, potrebuje pevnú ruku a správnu výchovu. Je vhodný k aktívnejším ľuďom, potrebuje spoločnosť a veľa pohybu. Bude väčšieho vzrastu.

Grisby

polročného vyhodeného psíka sa ujala na čas milá rodina, ale nemohli si ho ponechať. Psík je hravý, zvedavý, veľmi prítulný a potrebuje čo najskôr domov. Ešte trochu porastie, bol by vhodný na dvor rodinného domu, kde by mal aj dostatok výbehu.

Erik

2-ročný psík bol nájdený vyhodený na Havrane. Psík je k ľuďom milý, len neznáša veterinárne úkony, to sa riadne naštval. Inak  je priateľský, bol by vhodný na dvor rodinného domu, aby mal dostatok výbehu. Je aktívny a hravý.

Milí priatelia, aj teraz nastáva obdobie, keď sa môžete rozhodnúť, komu venovať 2% z vašich daní. Dúfame, že aj tento rok to budeme práve my, zvieratká z piešťanského útulku.Aj vďaka vášmu rozhodnutiu darovať nám Vaše 2% bude o nás naďalej postarané, pretože chod útulku závisí najmä od prispievateľov, ktorým nie je ľahostajný náš osud a budúcnosť…

2% z dane vytvárajú úsmevy na tvárach ľudí a chlpáčov.

Ďakujeme vopred všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť nás!

Tlačivá sú na stiahnutie na našej webovej stránke www.utulok-piestany.sk priamo v útulku a v predajni Havkomoda v Alexander centre.

Text a foto: Útulok Piešťany