02.12.2016 # 21:47 # 21:47

Útulkáči: Pepo, Evina, Aupa

Inzercia

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im. Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Pepo

1,5 ročný psík bol privezený hlohoveckou políciou. Je to ešte veselé a hravé odrastené šteňa, potrebuje pevnejšiu ruku a naučiť sa základným povelom, má veľa energie, na ľudí od radosti skáče, je rád v ich spoločnosti, je to malý poľovník, nevhodný k hydine.

evina2_resize

Evina

7 mesačná vystrašená fenka bola nájdená v obci Veľké Kostoľany. Bojí sa ruky, hneď sa od strachu krčí, skôr akceptuje ženy, detí sa bojí tiež. Je vhodná aj na dvor rodinného domu s prístupom dnu, dá sa očakávať poľovnícky pud.

aupa4_resize

Aupa

Dostali sme hlásenie z mestskej polície, že v Auparku je nezvyčajný predvianočný nákupca, ktorý sa uložil vo vnútri centra pod schodami. Je to mladá asi 1,5 ročná fenka, dobre živená, ale nemá žiadne označenie, hľadáme majiteľa alebo niekoho, kto ju spozná.

Text a foto: Útulok Piešťany

X