28.12.2014 # 18:23 # 18:23

Útulkáči: Italo, Brunko a vianočné šteniatka

www.wai.sk/uvod
Inzercia

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.

Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Italo

jednoročného mohutného psíka niekto vyhodil v obci Potvorice. Pomoc mu hľadal starosta, za čo mpatrí poďakovanie. Psík bol vystresovaný, bál sa, ale to je už minulosť. Javí sa ako veľký dobrák s nekonečne smutným pohľadom a dušou štenaťa. Pravdepodobne kríženec Tosa-inu, patrí do skúsených rúk, nie je pre začiatočníkov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Brunko

jeden a pol ročný čuvač bol nájdený veľmi vychudnutý a plachý, ale už sa oťukal. Potrebuje skúsenú ruku, nie je vhodný k malým deťom. Bol by ideálny na salaš alebo farmu. Má rád voľnosť a veľa pohybu. Je ešte mladý, dá sa s ním pracovať.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

X-mes a X-mas

dva a pol mesačné šteniatka nemeckého ovčiaka niekto nemilosrdne prehodil do areálu cez plot vo večerných hodinách. Mali šťastie, že nemrzlo a nebol v areáli pustený strážny pes. Sú hravé, motajú sa všade pod nohy, potrebujú však svojho človeka hlavne teraz v tomto veku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Text a foto: Útulok Piešťany

X