04.03.2016 # 23:51 # 23:51

Útulkáči: Ford, Trixie, Ato

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Ford

4-ročný psík bol hlásený z obce Veselé pani starostkou – jednou z mála starostov, ktorej nebol  jeho osud ľahostajný. Je to veľmi priateľský a prítulný vlčiak, ovláda základné povely, veľký a prítulný dobrák, bol bez akéhokoľvek označenia. Ešte by vedel poslúžiť na dvore rodinného domu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trixie

3-ročná krehká fenka bola dovezená hlohoveckou políciou. Je mierne pochudnutá, možno sa túlala už dlhšie, bojí sa mužov, so ženami si rozumie. Fenka má neregistrovaný čip. Je vhodná aj do bytu, je malého vzrastu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ato

1-ročný veľmi dobre živený psík bol odchytený políciou na sídlisku A. Trajan pri Kauflande. Je to temperamentný psík, trochu pojašený, čaká stále na svojho majiteľa. Psík patrí do skúsených rúk, má veľkú silu a potrebuje vycvičiť. Budeme vďační za info, ako psíka niekto spozná.

Text a foto: Útulok Piešťany

X