Útulkáči: Andrej, Joro, Jisa

Piešťanský útulok je domovom desiatok psíkov. Niektorí z nich čakajú na nových majiteľov už celé roky. Cieľom tohto blogu je pomôcť im.Ak chcete niektorého z týchto psíkov spoznať bližšie, navštívte piešťanský útulok. Choďte s ním na prechádzku a uvidíte, či si navzájom padnete do oka.

Andrej

dvojročný labrador žil v neďalekej obci v opustenom dome na reťazi odkázaný na kŕmenie od susedov. Konečne môže behať na voľno, z čoho má veľkú radosť. Potrebuje aj trochu zhodiť kilá, ktoré nabral nedostatkom pohybu .K ľuďom je priateľský, potrebuje viac výbehu a aktivít.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Joro

sedemročný prítulný psík bol nájdený v obci Trakovice, kde zabehol na pozemky elektrárni. Psík je dobre živený, pokojný a jednoducho milý, zvyknutý na spoločnosť ľudí. Bol opakovane hlásený v obecnom rozhlase, ale majiteľ sa nenašiel. Poľovnícky pud sa dá očakávať, nie je vhodný k hydine.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jisa

ročná kríženka teriera bola nájdená pri benzínovej pumpe smerom na Orvište podchladená, zrejme tam strávila noc. Hneď sme ju ošetrili. Už sa spamätala zo šoku. Je to malé klbko energie, vhodná na dvor rodinného domu.


Milí priatelia,

stále sa uchádzame, ako všetky ostatné útulky a občianske združenia, o vašu priazeň na 2% z dane, ktoré sú pre nás hlavným príjmom na celoročný chod útulku. Rozhodnutie poukázať 2% z dane bude stáť menšiu „papierovú námahu“. Na našej titulnej stránke www.utulok-piestany.sk nájdete správne tlačivo na vyplnenie. Ak sa rozhodnete práve pre náš útulok, odmenou vám i nám budú zaopatrené zvieratká.

Ďakujeme vopred všetkým našim verným, aj tým, čo sa rozhodnú práve tento rok pre náš útulok.

Text a foto: Útulok Piešťany