Zažite neopakovateľnú atmosféru Športového dňa v Piešťanoch

Chcete osláviť Mikuláša, zasúťažiť si v športových disciplínach a stretnúť sa so zaujímavými slovenskými športovcami ? Ak áno, tak neváhajte a príďte v sobotu 5. decembra do piešťanskej Diplomat arény. Uskutoční sa tu totiž Športový deň „Zober loptu, nie drogy“, počas ktorého na vás čaká bohatý a zaujímavý program.

Občianske združenie „Zober loptu, nie drogy“ pre vás pripravilo jedinečnú akciu spojenú so súťažami v kolektívnych športoch a to v basketbale, futsale, vybíjanej a mini-hádzanej. Štartujeme presne na poludnie, celým dňom vás bude sprevádzať moderátor Martin Šilan a program bude bude popretkávaný hudobným vystúpením Braňa Mojseja ml. a jeho band Protection, prievidzskými cheerleaderkami, diváckymi súťažami a samozrejme tombolou, v ktorej na vás budú čakať lákavé ceny.

Prestávky medzi jednotlivými disciplínami vyplnia členovia HANDS UP CREW ukážkami basketbalového a futbalového freestylu a na záver budete môcť získať autogram od známych slovenských športovcov. Účasť na autogramiáde potvrdili basketbalistky Piešťanských Čajok, Good Angels Košice, hokejisti ŠHK 37 Piešťany i ďalšie známe tváre slovenského športu. Každý účastník bude samozrejme odmenený mikulášskym prekvapením.

Bodkou dňa plného športu a zábavy bude účasť šlágri ženskej basketbalovej extraligy medzi Piešťanskými Čajkami a Good Angels Košice, ktorý začne o 18:00 hodine.

Časový harmonogram Športového dňa:
12:00 h – Otvorenie a oboznámenie s programom a súťažami
12:15 h – Mini hádzaná (THA Martin – CVČ Ahoj Piešťany)
12:25 h – Divácka súťaž – streľba na hádzanársku bránu
12:35 h – Vystúpenie Cheerleaders Prievidza
13:00 h – Vybíjaná (OZ Kysucká kultúra – ZŠ Brezová)
13:10 h – Súťaž v koníčkovaní s freestylistami
13:20 h – Freestyle
13:55 h – Futsal (Galanta – Výber ZŠ Piešťany)
14:05 h – divácka súťaž – Streľba na futbalovú bránu z polovice ihriska
14:20 h – hudobné vystúpenie
14:55 h – Basketbal (Piešťanské čajočky – Slovan Bratislava, MBK Karlovka – BSC Bratislava)
15:30 h – Autogramiáda známych športovcov + Tombola
16:00 h – Vyhodnotenie a odovzdanie cien všetkým zúčastneným družstvám
18:00 h – Piešťanské Čajky – Good Angels

Zdroj: Tlačová správa organizátorov