Vodné pólo: Piešťanci v závere vysoko prehrali, ale sú tretí

Warning: Illegal string offset 'alt' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 14

Warning: Illegal string offset 'caption' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 16

Warning: Illegal string offset 'large' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 16
6
Inzercia

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany odohrali záverečné kolo súťaže na letnom kúpalisku v Komárne.

Hráči Komárna mali už pred zápasom istý postup do extraligy skupiny „A“, kde postúpili spoločne s Topoľčanmi. Pokiaľ však chceli byť víťazom skupiny museli v poslednom zápase vyhrať.

Už v prvej štvrtine si vytvorili štvorgólové vedenie a vyhrali ju 7:3. Svoje vedenie zvyšovali aj v druhej a tretej štvrtine.

Komárno využilo v zápase na strelenie gólu z troch presilových hier dve. Piešťanci taktiež využili dve presilové hry avšak presilových hier mali šesť.

Záverečnú štvrtinu vyhralo Komárno v pomere 5:2 a celkovo zápas 17:8. Góly KVP: 3-Ferančík, 2-J. Berlanský, 1-Stančík, Filo, Kalnický.

Zostava KVP: Boba, – Stančík, Polák, Mi. Berlanský, Baranovič, J. Berlanský, Ferančík, Filo, Kalnický, Adamkovič.

Pólisti KVP Kúpele Piešťany chceli v lige skončiť do štvrtého miesta. Toto sa im podarilo a dokonca skončili aj pred účastníkom extraligy skupiny „A“ Žilinou na treťom mieste. Ako jediné mužstvo dokázali v súťaži zvíťaziť nad neskorším víťazom ligy z Komárna. S rastúcim počtom odohratých zápasov v súťaži sa hra pólistov zlepšovala.