Video: Hľadajú vodiča, ktorý narazil do chodkyne na Krajinskej ceste

Polícia prosí o pomoc pri stotožnení vodiča, ktorý zrazil ženu prechádzajúcu po priechode pre chodcov. Nehoda sa stala 8. apríla ráno na križovatke Krajinskej a Bratislavskej cesty v Piešťanoch.

„Chodkyňa si počkala na zelený signál a vošla na priechod pre chodcov, keď do nej narazil vodič na aute BMW 3 kombi tmavej farby a presne nezisteného evidenčného čísla. Hoci po strete s chodkyňou z vozidla vystúpil, a žena nakoniec po nehode odkráčala sama na ošetrenie, skutok sa stal,“ informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, ktoré na sociálnej siete Facebook zverejnilo aj kamerový záznam z nehody.

Polícia sa obracia na všetkých, ktorí nehodu videli, alebo spoznali vozidlo na záberoch, aby pomohli najmä pri stotožnení vozidla a vodiča, ktorý bol účastníkom tejto nehody.

„Podľa informácií, ktoré máme zatiaľ k dispozícii, by mohlo ísť aj o auto s evidenčným číslom mimo SR. Ak ste boli svedkom udalosti, zachytili ste ju na auto kameru, všetky informácie môžete oznámiť osobne na polícii v Piešťanoch, alebo zavolať na linku 158,“ uvádza KR PZ v Trnave.