Súboj dvoch slovenských kolektívov jednoznačne v prospech skúsenejšieho tímu SR 19

Warning: Illegal string offset 'alt' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 14

Warning: Illegal string offset 'caption' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 16

Warning: Illegal string offset 'large' in /data/6/1/614b7d31-fe80-4236-a239-9edf38a5930e/zpiestan.sk/web/wp-content/themes/zpiestan_2.0/page-templates/ads-top_article_banner.php on line 16
2
Inzercia

V záverečný deň mládežníckeho Turnaja Vlada Dzurillu v Piešťanoch sa v priamom súboji o prvé miesto stretli dva slovenské kolektívy – SR 18 a SR 19. Vo vzájomnom zápase mali v sobotu jednoznačne navrch starší hráči, ktorí rozstrieľali svojich mladších kolegov v pomere 7:0. Štyri góly strelil Paločko.

SLOVENSKO „18“ – SLOVENSKO „19“ 0:7 (0:1, 0:4, 0:2)

Pred týmto zápasom mali oba tímy po šesť bodov, v predošlých dvoch stretnutiach tak nestratili ani bod. Vo vzájomnom súboji o prvé miesto sa starší hráči pod vedením trénera Ernesta Bokroša od začiatky zahryzli do svojho súpera. V prvej tretine však vyťažili iba jeden gól z hokejky Pospíšila. Rozhpdujúce údery prišli v priebehu 23. – 34. minúty, kedy sa dvakrát presadil Paločko a raz skóroval Florek. Na konci druhej tretiny ešte zvyšoval na 5:0 Andrisik.

Obaja tréneri dali v druhej polovici zápasu priestor aj druhým brankárom. V bránke devätnástky Škorvánka vystriedal Hrenák a u osemnástky Kožiaka nahradil Cibulka. Skóre sa menilo ešte dvakrát, v oboch prípadoch sa presadil Paločko, ktorý v 60. minúte uzavrel skóre svojím štvrtým gólom v zápase na konečných 7:0.

V druhom včerajšom zápase prehralo Švajčiarsko „18“ s Nemeckom „18“ 1:4 (0:0, 1:3, 0:1).