27.12.2014 # 17:14 # 17:14

S Havranmi trénoval Tomek, obranca Rais je opäť zranený

www.wai.sk/uvod
Inzercia

Piešťanskí Havrani začali po dvojdňovej vianočnej prestávke opäť trénovať a už v nedeľu ich čaká posledný domáci zápas v roku 2014, ktorý odohrajú proti Zvolenu. Pár dní s nimi trénoval aj ich bývalý brankár Tomáš Tomek.

Počas predvianočných tréningov však prišlo v kádri havranov k ďalšiemu nepríjemnému zraneniu. Obranca Matúš Rais si pri jednom z cvičení nepríjemne zranil zápästie a čaká ho zrejme až trojtýždňová rekonvalescencia. Nový tréner Leo Gudas s ním tak nebude môcť počítať do najbližších zápasov. 

Práve obrana je oblasť, na ktorú sa chce nový kouč najviac sústrediť. Jeho cieľom je play off, kde by piešťanskí hokejisti mali byť zdatnými súpermi ktorémukoľvek tímu slovenskej extraligy.

Bývalý brankár ŠHK 37 Piešťany Tomáš Tomek sa po predčasnom konci v českom Znojme ocitol na pár týždňov bez angažmánu, no jeho kroky smerujú do druhej najvyššej nemeckej súťaže, kde sa upísal SC Riessersee. V období, kedy nemal Tomek kde hrať, mu vedenie ŠHK 37 umožnilo aspoň trénovať s Havranmi, aby sa udržal v kondícii.

Havrani si na domácom ľade zmerajú sily s HKM Zvolen v nedeľu 28. decembra o 17.00 h.

Text: TS ŠHK 37 Piešťany Foto: Laco Duračka

X