Rolničkový beh aj s tombolou pre každého

Trasa najbližšie k Piešťanom, s najkrajšími výhľadmi, s predvianočnou atmosférou a štrngajúcimi rolničkami. Organizátori pripravili veľkú tombolu aj pre nesúťažiacich a pre bežcov nápoje, kapustnicu a rolničky.

Chcete si ju vyskúšať? Potom príďte v nedeľu 20. decembra o 11.00 h ku kolibe a hotelu Panorama na Červenej veži nad Piešťanmi. Bude sa tu totiž konať 3. ročník sviatočného behu na Havran.

Trasa povedie od hotela po modrej turistickej značke na Havran a potom sa stočí doľava kúsok po červenej a končí pri Motoreste Havran. Celková dĺžka trasy je 6 kilometrov s prevýšením 250 metrov a je vhodná ako pre profesionálov tak i pre tých, ktorí behávajú rekreačne.

Pre pretekárov je zabezpečené občerstvenie – Vianočné pečivo a domáca kapustnica a malé darčeky v podobe roľničiek. Bude aj tombola, hodnotné športové ceny pre bežcov daruje novozniknutá snowboardová škola Snowca. A samozrejme nebude chýbať dobrá nálada a milí ľudia…

Ak si nechcete prísť zabehať, príďte sa aspoň prejsť a spravte niečo pre svoje zdravie pred sviatkami, plnými číhajúcich koláčikov a majonézového šalátu.

Registrácia na beh.sk alebo na tejto adrese.

Tlačová správa