Primátor Tamajka pozýva občanov na debatu

Piešťanci sa budú môcť s primátorom stretávať pravidelne. Prvý raz dostanú túto príležitosť v piatok 6. februára v klientskom centre mestského úradu.

„Aj touto cestou vás chcem pozvať na stretnutie so mnou. Prvý februárový piatok budem k dispozícii od 900 do 1400 h,“ napísal včera Miloš Tamajka na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

„Verím, že možnosť podebatovať si s primátorom uvítate. Klientské centrum som si nevybral náhodou, ale preto, že si uvedomujem, aké ťažké je dostať sa ku mne na druhé poschodie pre imobilných občanov. Tieto stretnutia s vami budú odteraz samozrejmosťou a už čoskoro doladíme detaily. Predbežne však počítam s každým prvým piatkom v mesiaci. Teším sa na vás,“ dodal nový primátor.

Podobné stretnutia robil aj jeho predchodca Remo Cicutto, s ktorým sa mohli občania porozprávať vždy v stredu. Aj v tomto volebnom období majú Piešťanci príležitosť hovoriť s poslancami mestského zastupiteľstva priamo na mestskom úrade. Členovia iniciatívy Spoločne pre Piešťany ich čakajú každú stredu popoludní od 15.00 do 16.00 h v poslaneckej kancelárii. Tú môžu využívať všetci zastupitelia. Ich telefónne čísla a e-mailové adresy sú zverejnené na piestany.sk.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič