Piešťany nebudú mať na veľtrhoch cestovného ruchu vlastný stánok

V Bratislave nájdu záujemcovia o pobyt v kúpeľnom meste potrebné informácie v stránku Klaster cestovného ruchu – západné Slovensko. V Prahe sa budú Piešťany prezentovať spolu s Trnavským samosprávnym krajom.

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour začína už vo štvrtok 28. februára a potrvá až do nedele. Jeho súčasťou sú výstavy Poľovníctvo a oddych a Wellness a fitness, ako aj veľtrh gastronómie Danubius Gastro.

Naše mesto tam po rokoch prvý raz nebudú mať vlastný stánok. Rezort Piešťany sa rozhodol vyskúšať spoluprácu s Klastrom cestovného ruchu – západné Slovensko. Obdobné to bude na pražskom veľtrhu Na Holiday World, ktorý začína 21. februára.

Veľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy. Veľtrh každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Prezentuje sa tu portfólio cestovných kancelárií, ako aj turistické informácie sprostredkované zahraničnými centrálami krajín.

Zdroj: PIC