30.01.2017 # 16:47 # 16:47

Piešťanské kúpele medzi najlepšími zamestnávateľmi na Slovensku

Slovenské liečebné kúpele Piešťany získali tretie miesto v ankete Najzamestnávateľ 2016 v kategórii cestovný ruch, gastro a hoteliersko. Anketu vyhlásil portál Profesia a zapojilo sa do nej 14-tisíc respondentov.

Kúpele Piešťany obsadili vo svojej kategórii tretie miesto. Predbehli ich Grand Hotel Kempinski Hight Tatras a Tatry mountain rezorts. Víťazným firmám odovzdali ocenenia zástupcovia spoločnosti Profesia, ktorá anketu organizuje.

Tento rok v nej hlasovalo o 4-tisíc ľudí viac ako vlani. Nominovaných bolo 133 spoločností. Hlasujúci rozhodovali o víťazoch v 8 kategóriách.

Cieľom ankety je priniesť reálny pohľad verejnosti na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity, či imidž. Profesia každý rok zostaví rebríček tých zamestnávateľov, ktorí dokážu Slovákov osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.  V 5. ročníku hlasovalo zatiaľ najviac respondentov od začiatku vzniku ankety.

Slovenské liečebné kúpele Piešťany obsadili vo svojej kategórii tretie miesto aj minulý rok.

Zdroj: najzamestnavatel.sk

  • pavol sedliacik

    fakt usmevna statistika :D :D :D zamestnavatel asi mozno ale nikde neuvadzaju ze do 3mesiacov do ukoncenia skusobnej doby 80% utecie niektory po prvej vyplate !!! ale to uz statistiky nikde nauvadzaju !!!! zaujimave je ze na profesii su prve dve strany len Slovenske liecebne kupele prijmu !!! a nonstop tie iste inzeraty pretoze nikdo uz tam nechce za to minimum pracovat !!! TO JE REALITA SLOVENSKYCH LIECEBNYCH KUPELOV !!!

X