Piešťanci, ktorí robia veci inak, sa opäť stretnú v Elektrárni

Elektrárňa pripravila už druhý večer venovaný prezentácii šikovných ľudí z Piešťan. Na podujatí s názvom Made in Piešťany vol.2 sa zoznámite s Piešťancami, ktorí robia veci inak a po svojom. O svoje príbehy a skúsenosti sa podelia už v piatok 23. júna v Elektrárni Piešťany.

Podujatie sa začína o 19.30 h. Stručné prezentácie doplnené obrazovými materiálmi, ale aj spevom, tancom a chutným pivom. To je charakteristika formátu Made in Piešťany, ktorého cieľom je predstaviť širokej verejnosti šikovných Piešťancov.

Tentoraz pozvanie prijali úspešná modelka Nikoleta Kováčová, ktorá so svojou mamou Renátou pripravuje blog Raw Mother&Daughter zameraný na surovú a vegánsku stravu.

Málokto vie, že za úspešným brnenským konceptom SKØG Urban Hub stojí Piešťanec. Peter Kollár porozpráva o svojom nápade vytvoriť miesto pre stretávanie, kultúru a dobrú kávu, ktoré sa dostalo aj na stránky The New York Times.

Katka Žgančíková a chce všetkých oklobúčiť. Značka Alate millinery zobrazuje zhmotnenie jej predstavy o nosení klobúkov ako spôsob každodennej zábavy, ako súčasť životného štýlu. Pre fotenie svojich výrobkov využila ich autorka nedávno aj inšpiratívne priestory Elektrárne.

S Piešťanmi je cez jedného zo svojich zakladateľov spojené aj Slobodné Vinárstvo. Tento nezávislý rodinný podnik sa s veľkým úspechom venuje výrobe oranžových vín z bielych odrôd, ktoré fermentujú na šupkách.

O svoje skúsenosti s varením piva sa podelia zakladatelia piešťanského remeselného pivovaru Simeon. Zlatý mok varia v našom meste už skoro rok a v Elektrárni Piešťany ho budete môcť aj ochutnať.

Made in Piešťany vol.2 začína v piatok 23. júna o 19.30 h v Elektrárni Piešťany.

Text a foto: Tlačová správa/Elektrárňa Piešťany