Otvorenie novej haly Piešťanských Čajok už v sobotu

A je to tu, Piešťanské Čajky sa dočkali nového „hniezda“! Basketbalistky z kúpeľného mesta sa môžu tešiť novučičkej Diplomat aréne, v ktorej sa prvýkrát pred svojimi fanúšikmi predstavia v sobotu 3. októbra v extraligovom stretnutí proti basketbalistkám MBK Ružomberok. Nakoľko ide o výnimočnú udalosť, pred samotným zápasom prebehne akt otvorenia haly.

cm DME

Nová Diplomat aréna bude pre fanúšikov a verejnosť sprístupnená v sobotu 3. októbra od 15.30 a o 30 minút neskôr si už novú palubovku vyskúšajú v predzápase minibasketbalistky Piešťan a Starej Turej.

Po krátkej prestávke bude nasledovať kultúrny program v podobe tanečného vystúpenia Las Babbass, po ktorej už príde na rad slávnostné strihanie pásky a otvorenie novej haly. Po slávnostnom akte predvedú tanečníci svoje ďalšie číslo a následne sa už všetko sústredí na hlavný vrchol večera.

Tým bude prvý domáci zápas Piešťanských Čajok v novej Diplomat aréne. Ako prvé budú mať tú česť okúsiť atmosféru a kvalitu nového sídla Čajok basketbalistky MBK Ružomberok.

„Hoci nás tento týždeň čaká ešte dolaďovanie mnohých drobností, veríme, že v sobotu bude všetko pripravené na 100%. Rovnako verím, že si diváci nájdu cestu aj do novej haly a budú opäť dievčatám vytvárať na zápasoch výbornú atmosféru,“ povedal manažér klubu Miloš Drgoň.

Otvorenie Diplomat arény na Kuzmányho ulici v Piešťanoch – program:
15:30 – otvorenie haly pre divákov
16:00 – zápas minibasketbalistiek Piešťany – Stará Turá (4 x 6 minút)
16:45 – tanečné vystúpenie Las Babbass
16:55 – privítanie detí – aktérov strihania pásky
17:00 – slávnostné prestrihnutie pásky a oficiálne otvorenie novej haly
17:05 – tanečné vystúpenie Las Babbass
17:15 – rozcvička družstiev Piešťanské Čajky a MBK Ružomberok pred oficiálnym zápasom
18:00 – začiatok extraligového zápasu Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok

Text a foto: Tlačová správa – Piešťanské Čajky