Ondrej Kubo majstrom Slovenska v strednom triatlone

Piešťanec Ondrej Kubo, ktorý preteká za klub 3NT Bratislava, zvíťazil na 13. ročníku Viallemana a stal sa majstrom Slovenska v strednom triatlone. Darilo sa aj Martinovi Brnovi – reprezentantovi Black Swans Triclub Piešťany.

Ondrej Kubo v sobotu 10. júla zvíťazil na majstrovstvách Slovenska v strednom triatlone, ktoré sa konali na Bátovskej priehrade. Plávanie v jazere (1,9 km), cyklistiku (90 km) a bežecký polmaratón (21 km) absolvoval s časom 4:06:03. Druhý najlepší pretekár Daniel Kravianský dobehol do cieľa až 14 minút po ňom.

Piešťanský triatlonový klub Black Swans reprezentoval na 13. ročníku Viallemana Martin Brna. Vo svojej vekovej kategórii sa stal víťazom šprint triatlonu (plávanie 750 m; cyklistika 20 km; beh 5 km).

Text: Martin Palkovič Foto: Dušan Jakab/Vialleman